Kontakty

Keramika Hašek
Kuštova 2712
Rakovník / 269 01
tel: 313 594 241
fax:
napište nám
email: info@keramikahasek.cz
mobil: 776 798 929

Nejprodávanější

 


» Napsali o nás
Kde vybírat obklady a dlažby?

Prodejen obkladů a dlažeb je na našem trhu velké množství. Také nabídka e-shopů s tímto druhem zboží a ostatními doplňky je velmi široká. Drtivá většina těchto prodejen a e-shopů ovšem nejsou odborníci. Jedná se pouze o prodejce, kteří při vidině tržby jsou schopni zákazníkům prodat i zboží, které jim nebude vyhovovat. Odborné poradenství a osobní přístup jde stranou.

Zobrazit více

Obklady a dlažby do koupelen je třeba vybírat opravdu pečlivě

Koupelna je místností, ve které je využití obkladů a dlažeb povinností. Každý z nás chce mít stylově zařízenou koupelnu, která bude dokonale splňovat naše představy. Právě proto by správný výběr obkladů a dlažeb neměl být podceňován. Pokud vám nevyhovují nabídky tuzemských výrobců keramických dlaždic, nebojte se poohlédnout i u výrobců za našimi hranicemi.

Zobrazit více

Na schody se obyčejná dlažba nehodí

Betonové schody jsou vždy prvek, od kterého čekáme absolutní bezpečí a také hezký design. Bezpečnost schodiště nespočívá pouze v odolnosti konstrukce, ale také v kvalitách povrchového materiálu. Nejčastějším materiálem na betonová schodiště je dlažba.

Zobrazit více

Mozaiky si opět získávají velkou oblibu

Ještě před pár lety byla mozaiky téměř neodmyslitelnou součástí téměř každé koupelny. Nacházely využití také v kuchyních. S příchodem velkoformátových dlaždic jejich obliba poněkud klesla. Ovšem díky kvalitním materiálům a moderním vzorům opět obliba mozaiky stoupá.

Zobrazit více

Potřebujete najít opravdu levné dlažby?

Na našem trhu existuje mnoho druhů dlažeb, které plní různá využití. Vždy ale chceme dosáhnout krásné a pevné podlahy. V některých prostorách je kladen velký důraz na kvalitu a design dlažeb. To se týká například kuchyní, koupelen, obýváků nebo chodeb. Pokud ovšem potřebujete dlažbu do sklepů, technických místností nebo dílen, nemusíte kupovat dlažby, které stojí 500Kč za metr čtvereční.

Zobrazit více

Jaké obklady dlažby volit do rustikálních interiérů?

Rustikální interiéry už dávno nejsou pouze součástí kaváren, restaurací nebo vinných sklípků. Kouzlo rustikálního vybavení se pomalu dostává i do našich domácností. Stále více domácností touží mít místnosti vybaveny rustikálním nábytkem, který přímo dýchá okouzlující atmosférou.

Zobrazit více

Co je třeba udělat, než půjdeme lepit obklady a dlažby?

Nalepení obkladů a dlažeb dodá každé místnosti zcela jinou tvář a dokáže jí velmi zkrášlit. Nic se ale nesmí uspěchat, protože samotnému procesu nalepení ještě předchází příprava podkladu.

Zobrazit více

Jakou podobu dáte své fasádě?

Připravujete zateplení staršího domu nebo se chystáte zateplit nový dům? V takovém případě budete jistě přemýšlet o tom, jakou podobu dáte své nové fasádě. Finální vrstva na nové fasádě může být tvořena klasickými omítkami, odvětrávanými fasádami nebo jí můžete dát rustikální vzhled.

Zobrazit více

Venkovní dlažby potřebují velkou kvalitu

Přemýšlíte, jakou podlahovou krytinu použijete na podlahu do pergoly, okolo domu nebo na okolo bazénu? samozřejmě mezi nejoblíbenější druhy podlahových krytin patří keramické dlaždice. Aby se keramické dlaždice daly využít i na venkovní plochy, musí být jejich kvalita na opravdu vysoké úrovni.

Zobrazit více

Kamenný vzor může být na keramické dlažbě.

Kamenné chodníky nebo podlahy jsou tou pravou dekorací každého exteriéru. Pokud jste chtěli mít chodník nebo podlahu z krásných oblázků, museli jste volit buď betonovou dlažbu, oblázky spojené speciální pryskyřicí nebo pravou kamennou dlažbu. Nyní máte ale na výběr také keramické dlaždice s oblázkovým vzorem.

Zobrazit více

Slinuté dlažby stále vynikají svou odolností

Technologie výroby keramických obkladů a dlažeb se neustále vyvíjí. Výrobci stále zdokonalují výrobní procesy a snaží se vytvářet kvalitnější povrchové úpravy. I přes velkou snahu o lepší moderní dlažby s velkou odolností, patří mezi nejodolnější druhy stále dlažby slinuté.

Zobrazit více

Rako umí vyrobit krásné a odolné dlažby

Dlažby společnosti Rako patří k nejkvalitnějším a nejodolnějším druhům dlažeb na našem trhu. O dlažby od tohoto českého výrobce je stále větší zájem. To vše díky tomu, že RAKo má v nabídce mnoho druhů a vzorů dlažeb, ze kterých si mohou vybrat opravdu všichni. Milovníci moderních tvarů a vzorů si ze sortimentu Rako vyberou stejně dobře, jako vyznavači klasických nebo retro vzorů.

Zobrazit více

Dřevěné vzory jsou na podlahu oblíbené i na dlažbě!

Dřevěné vzory nachází stále širší využití na podlahách v domácnosti i v exteriéru. Dřevěné vzory dodají domácnostem krásný přírodní vzhled, potřebnou útulnost a mají i schopnosti uklidnit mysl. To samé platí i pro exteriér.

Zobrazit více

Jaké obklady se v dnešní době hodí do kuchyní?

Obložení kuchyňské linky a správnému výběru obkladu se v dnešní době přikládá velký důraz. Kuchyňské obklady totiž musí podtrhnout krásu a celkový design kuchyně. Obklady nemohou být vybírány bezhlavě, ale zaslouží si velkou pozornost.

Zobrazit více

Při výběru obkladů do koupelny se nebojte trochu experimentovat.

Dnešní doba zařizování interiéru meze neklade. Právě naopak. Stále jsou využívány nové materiály, nové designy a nové vzory. To se samozřejmě týká i obkladů do koupelen.

Zobrazit více

Jak mají vypadat moderní obklady a dlažby?

Velké množství obchodů s keramickými obklady a dlažbami se bohužel nesnaží svůj sortiment přizpůsobovat moderním trendům v architektuře. Obchody stále spoléhají na „staré a osvědčené“ druhy obkladů a dlažeb, které už do moderní architektury prostě nepatří.

Zobrazit více

Jaké dlažby a obklady volit do rustikálních kuchyní?

Rustikální vybavení domácnosti se v dnešní době těší stále větší oblibě. Využití přírodních materiálů s osobitým kouzlem a nádechem luxusu je přesně to, po čem mnoho z nás touží. Najít rustikální nábytek a vybavení do interiéru není příliš složité.

Zobrazit více

Nechte si do koupelny přenést eleganci mořských vln se sérií Gemma

Při výběru obkladů a dlažeb do koupelen záleží vždy i na tom nejmenším detailu. Vždy je třeba vybírat druhy obkladů a dlažeb, které budou zajímavé svým propracovaným designem. V tomto ohledu je na vysoké designové úrovni série obkladů Gemma

Zobrazit více

Hledáte obklady do koupelny s důrazem na design? Série ART je pro vás ta pravá!

Série obkladů ART jednoznačně splňuje to, co udává ve svém názvu. ART znamená totiž anglicky „umění“. Dá se tedy říci, že série obkladů do koupelny ART je pravým uměleckým dílem, a to bez nadsázky.

Zobrazit více

Při výběru barvy obkladů do koupelny se nemusíte držet stranou

Mnozí z nás ještě stále při vybavování koupelny sází na decentní barvy. Možná se bojíme, že při využití sytých a výrazných barev koupelnu spíše zkazíme, než zkrášlíme. Při využití obkladů samozřejmě na barvě záleží, ale také záleží na formátu obkladů a jejich samotné eleganci. Pokud se všechna tato kritéria splní ....

Zobrazit více

Série obkladů a dlažek Balvano přináší do koupelen eleganci a kreativitu

Dnešní trendy v oblasti využití obkladů a dlažeb v koupelnách hovoří naprosto jasně. Obklady a dlažby do koupelen musí působit elegantním a příjemným dojmem s čistými liniemi. Zároveň by ale měly umožňovat určitou možnost kreativity a ....

Zobrazit více

Obklady a dlažby v mramorové vzhledu do koupelen prostě sedí

Jen málokteré vzory a dekory obkladů a dlažeb dokáží koupelnám dodat takový design a eleganci, jako právě obklady a dlažby s mramorovým vzhledem. Samozřejmě se nemusí jednat o skutečný mramor, protože v takovém případě by cena obložení koupelny odpovídala koupi nového bytu. Někteří prodejci ovšem nabízí ......

Zobrazit více

Elegantní obklady nemusí být pouze jednobarevné

Při výběru obkladů a dlažeb do koupelen je v dnešní době velmi hojně využívané kreativní a osobité řešení. Zatímco dříve byly koupelny výhradně jednobarevné, dnes je situace zcela jiná. Kreativitě se meze nekladou. Na tuto situaci již reagují i výrobci keramických obkladů a dlažeb, společně s prodejci, kteří rozšiřují svůj sortiment právě o tyto moderní druhy obkladů

Zobrazit více

Co se hodí na stěny do moderních obývacích pokojů?

Interiéry domácností se v posledních několika letech snaží o designovou dokonalost. Pro obývací pokoje toto pravidlo platí dvojnásobně, protože obýváky jsou reprezentativní místností každého interiéru. A je třeba myslet

Zobrazit více

Jaké obklady jsou vhodné pro využití do kuchyní?

Obklady v kuchyních mohou najít velmi široké uplatnění, ale největší využití je zejména prostoru za kuchyňskou linkou. Nabídka obkladů je v současnosti velmi pestrá a vybrat ten správný druh není vůbec jednoduché. Nedá se říci, že by jeden druh obkladu byl ideální ...

Zobrazit více

Obklady a dlažby zkrášlí každou místnost interiéru!

Obklady a dlažby obvykle spojujeme zejména s koupelnami a kuchyněmi. Důvody jsou hlavně praktické – obklady i dlažby se velmi snadno udržují a čistí, jsou vysoce odolné vůči vlhkosti i vysokým teplotám a mají dlouhou životnost. V současnosti jsou navíc k dostání v široké škále atraktivních designů.

Zobrazit více

Božská proměna interiéru!

Jaro je jako stvořené k realizaci nejrůznějších změn. Takže na nic nečekejte a pusťte se do zvelebování svého bydlení! Pokud Vás již netěší vzhled Vašeho interiéru, nechte se inspirovat nejnovějšími trendy, jak jej dokonale proměnit pomocí moderních obkladů a dlažeb.

Zobrazit více

 

MjU0NDc3