CERESIT CM 12 PLUS ELASTIC WHITE - lepicí malta 25 kg

Kód: 887080
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
732 Kč
cm 12 PLUS elastic white
732 Kč 586 Kč / ks 484 Kč bez DPH 586 Kč / 25 kg
Běžně SKLADEM
Můžeme doručit do:
27.11.2019

Ceresit CM 12 PLUS WHITE je bílé lepidlo určené k lepení mramoru, žuly, pískovce, travertinu, slepence, světle zbarveného vápence a jiných hrubozrnných, barevně stálých kamenných obkladů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ceresit CM 12 PLUS WHITE je bílé lepidlo určené k lepení mramoru, žuly, pískovce, travertinu, slepence, světle zbarveného vápence a jiných hrubozrnných, barevně stálých kamenných obkladů. Je také vhodné pro pokládku keramických a gresových obkladů, glazovaných keramických obkladů a terakoty, stejně tak všech typů mozaiky, včetně skla a keramiky. Testy vzorků jsou doporučovány pokaždé před nalepením dlaždic, abychom se ujistili, že lepidlo nezpůsobuje žádné změny barvy dlažby. Vlastnosti lepidla umožňují kladení obkladů a dlažeb na sádrokartonové desky a na podklady, jako jsou anhydritové potěry, sádry, pórobetonu a těsnících vrstev. Materiál lze aplikovat na terasy, balkony, schodiště, vytápěné podlahy, fasády a na OSB a na stávající keramické obklady a dlažby (pouze v interiéru). Je také vhodné pro použití v místech se silným provozem a vysokým provozním zatížením, jako jsou: komunikační prostory, chodby, školy, supermarkety, obchody, restaurace atd. CM 12 PLUS WHITE má vysokou přilnavost a je dobře roztíratelné, proto poskytuje flexibilní spoj mezi obklady, dlažbou a deformovatelným podkladem a přenáší smykového napětí. Vzhledem k tomu, že sušení a usazení probíhá bez smrštění, obklady, dlažby instalované pomocí lepidla jsou stabilní ve fázi usazení a i poté kdy lepidlo vyschne úplně. U ostatních typů obkladů a jiných podkladů nebo vyššího zatížení - doporučujeme použít jiné vhodné lepidla Ceresit.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEPICÍ MALTY NA OBKLADY A DLAŽBY
Záruka: 2 roky
Typ chemie: lepicí malta
Použití: interiér, exteriér
Objem balení: 25 kg
Cena uvedena za: ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi. Její ústředí se nachází v německém Düsseldorfu a má přibližně 47 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích, více než 17 výrobních závodů a 10 velkých výzkumných a vývojových středisek. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie. V rámci hlavních kategorií – lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytuje širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví. Toto odvětví se stále rozvíjí, a to je důvod, proč společnost Henkel v roce 1986 koupila značku Ceresit, jedničku na trhu tepelných izolací a hydroizolací. Společnost Henkel díky tomu rozšířila své portfolio chemických produktů pro stavebnictví a upevnila si pozici ve východní Evropě a zároveň pokračuje v expanzi do Asie, na Střední východ a do Latinské Ameriky.