Informace a vlastnosti nabízených produktů jako mrazuvzdornost, povrch výrobku, výrobce, množství v balení apod. vždy naleznete níže pod konkrétním produktem v kompletní specifikaci výrobku.

Zboží z e-shopu je dostupné skladem v ČR k dodání do 5 pracovních dnů, některé série jsou dováženy na objednávku od výrobce ze zahraničí s dodací dobou 2-3 týdny. Přesné datum závozu během pracovního dne si vždy určí sám zákazník.

Veškerý sortiment nabízíme v I.jakosti, dodávaný po baleních, kusech nebo setech. Pouze v sekci Výprodej nabízíme některé dlažby a obklady ve II.jakosti k odběru po celých paletách.

Veškeré dotazy nebo poptávky můžete posílat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Doufáme, že si z naší nabídky vyberete přesně ty obklady a dlažby, které Vám přinesou radost a v budoucnosti nám zachováte přízeň.Dokonalá imitace dřeva za fantastickou cenu

Dokonalá imitace dřeva, úžasný formát 30 x 120 x 1,05 cm a krásná nová nálada pro každý prostor, kterou budete milovat. Jedinečné struktury a sofistikované detaily, tradiční vzhled a profesionální design, který nezevšední. Skvělá práce italských výrobců a designérů - dlaždice Treverkhome ve formátu 30 x 120 x 1,05 cm - okouzlující, odolné a vhodné pro celý byt i dům.

Nyní za fantastickou cenu 799 Kč / m2.

náhled na sérii ZDE

 

 

ODRhNDR