CERESIT CL 82 Ultratape - izolační pás 10 m

Kód: 1729197
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
1 440 Kč
CL 82
1 440 Kč 1 325 Kč / ks 1 095 Kč bez DPH 1 325 Kč / 10 m
Běžně SKLADEM
Můžeme doručit do:
28.2.2024
CERESIT CL 82 izolační pás v balení 10 m pro odolné přemostění dilatačních a přechodových spár pod keramické obklady a dlažbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Izolační pás Ceresit CL 82 UltraTape v balení 10 m je určen k vodotěsnému a chemicky odolnému přemostění dilatačních a přechodových spár ve spojení s utěsňujícími produkty Ceresit CL 50, CL 51, CL 72, CR 90 a CR 166 pod keramické obklady a dlažbu. Vyztužuje těsnicí vrstvy a ve spojení s nimi dokonale utěsňuje podklad. Použití pro interiér i exteriér, pro podlahy i stěny. Pás je speciálně navržen pro zátěžové konstrukce v bytové i průmyslové oblasti. Je ideálním řešením pro balkóny, terasy, průchody, trvale mokré oblasti, velkokapacitní kuchyně, myčky, bazény, laboratoře, potravinářské výrobny atp. V koutech a nárožích použijte těsnicí prvky Ceresit CL 86 a CL 87, v místě prostupů instalací těsnicí manžety Ceresit CL 83, v místě podlahových vpustí těsnicí manžetu pro podlahy Ceresit CL 84. Zadní pryžový pásek poskytuje spolehlivou ochranu před nežádoucím tříbodovým zatížením a tím zajišťuje flexibilitu tmelem vyplněného spoje při překlenování pohybů ve spárách a současně zabraňuje možnému přenosu zvuku mezi konstrukčními celky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolace a izolační pásy
Záruka: 2 roky
Typ chemie: izolační pás
Použití: interiér, exteriér
Objem balení: 10 m
VOC: C068
Cena uvedena za: ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi. Její ústředí se nachází v německém Düsseldorfu a má přibližně 47 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích, více než 17 výrobních závodů a 10 velkých výzkumných a vývojových středisek. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie. V rámci hlavních kategorií – lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytuje širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví. Toto odvětví se stále rozvíjí, a to je důvod, proč společnost Henkel v roce 1986 koupila značku Ceresit, jedničku na trhu tepelných izolací a hydroizolací. Společnost Henkel díky tomu rozšířila své portfolio chemických produktů pro stavebnictví a upevnila si pozici ve východní Evropě a zároveň pokračuje v expanzi do Asie, na Střední východ a do Latinské Ameriky.