Ve čtvrtek 25.4.2024 polední pauza
od 10.45 do 13.00
Děkujeme za pochopení.

O nás

Už 19 let plníme vaše sny o dokonalé koupelně, o jedinečném bydlení...

Proč nakupovat u nás?

Hledáte ty “pravé” obklady nebo dlažbu pro vaši novou koupelnu, ale zatím nevíte, proč nakoupit právě u nás? Máme pro vás několik důvodů.

 1. Obklady, dlažby a stavební chemii prodáváme už od roku 2005

  Ve světě koupelen, obkladů, dlažeb a sanitární keramiky se pohybujeme už nějaký ten pátek. V naší kamenné prodejně, kterou najdete v ulici Kuštova 2712 v Rakovníku, můžete nakupovat už téměř 19 let.

  Po několika letech jsme založili český online obchod keramikahasek.cz. Nakupovat tak můžete i pohodlně z vašeho domova i kanceláře.
 2. Jsme prověřeni stovkami zákazníků

  Za téměř devatenáct let existence máme již celou řadu spokojených klientů, kteří si u nás vybrali obklady a dlažby do koupelen, kuchyní, a dalších obytných i venkovních prostorů. Jejich spokojenost dokládají nejen pozitivní reference, ale i to, že se k nám většina z nich po letech vrací.

  Spokojenost s našimi produkty a službami dokládají také Certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka (udělený na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e‑shopem) a titul Ověření Zboží.cz od Seznamu (za profesionální a otevřený přístup ke klientům).

  Hodnocení Heuréka        stažený soubor       38675
 3. Máme opravdu rozsáhlou nabídku

  Vybrat si u nás můžete z více jak 4 000 obkladů, dlažeb, stavební chemie a dalšího zboží. Navíc boříme mýty o nutnosti výběru obkladů a dlažeb na prodejně. Nebojte se obklady a dlažby nakupovat na e-shopu. Dokážeme poradit a vybrat pro vás nejvhodnější řešení.
 4. Máme skvělé dlouholeté vztahy s dodavateli a propracovaný systém dopravy

  V průběhu osmnácti let na trhu jsme si vybudovali až nadstandardní vztahy s našimi dodavateli i propracovaný logistický systém. Díky tomu vyřídíme vaše objednávky ještě o něco rychleji a spolehlivěji.

  Důležité informace o dopravě najdete v samostatném článku Doprava a platba.
 5. Žádného robota ani automat u nás nenajdete

  Osobní přístup a komunikace u nás hraje prim. Žádný automat nebo robota u nás tedy nenajdete. Vaše objednávky, požadavky i dotazy vždy vyřizuje zkušený prodejce.

  O objednávce máte vždy přehled - po jejím odeslání vás telefonicky kontaktujeme. Po telefonu si vše shrneme, upřesníme, doladíme detaily a dohodneme přesný termín dodání.

  Jakékoli další potřebné informace vám rádi doplníme na tel. číslech +420 776 498 929 / +420 313 594 241 nebo e-mailu info@keramikahasek.cz.
 6. Kromě klasického výprodeje pro vás máme každý měsíc nachystané extra slevy

  Vybrané obklady, dlažby i chemii u nás zakoupíte za mimořádné ceny. Potěšíme vás nejen drobnými slevami 5 %, ale i slevami ve výši - 55 %.

  Navíc každý měsíc přinášíme extra porci slev na vybraný sortiment - EXTRA SLEVY.

Co dalšího vás může přesvědčit?

 • Při objednávce zboží nad 800 kg máte dopravu ZDARMA.
 • Termín doručení vaší objednávky si vyberete VY.
 • Zajišťujeme dopravu po celé České republice.
 • Nakupovat můžete pohodlně i z mobilu.

Keramika Hašek v datech

2005

Vznik společnosti

2019

Spuštění nové verze Eshopu