Clay DCPSE643 - schodovka 30 x 60 x 1 cm

Kód: DCPSE643
Neohodnoceno
Značka: Rako
389 Kč
Clay DCPSE643 schodovka
389 Kč 319 Kč / ks 264 Kč bez DPH 319 Kč / 1 ks
Do týdne - dostupnost potvrdíme telefonicky.
Schodovka Clay DCPSE643 nabízí moderní velký formát. Kombinujte s dlažbou Clay. Rozvoz materiálu nad 800 kg po celé ČR zdarma!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavý matný reliéfní povrch nabízí dlažba, kterou lze využít i jako obklady - Clay. Zemité přírodní odstíny a moderní velké formáty 60x60 cm dodají každému interiéru nádech harmonie a luxusu. Série Clay přináší škálu šesti přírodních odstínů kvalitních slinutých dlaždic, které lze využívat jako odolné obklady, dále řadu schodovek 30x60 cm, sokly 60x9,5 cm, dekory 30x60 cm a mozaiku 30x30 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: OBKLADY A DLAŽBY
Záruka: 2 roky
Produkt: schodovka
Série: Clay
Design: moderní
Barva: černá
Povrch: matný, reliéfní
Rozměr: 60 x 30 cm
Otěruvzdornost: PEI IV
Protiskluznost: R9
Mrazuvzdornost: ano
Kalibrovaný výrobek: ano
Umístění: exteriér, interiér
Cena uvedena za: ks
kg / ks: 4,08
ks / m2: 5,6
Jakost: 1
Kolísání odstínů: V2 - malé odchylky
Tloušťka: 1 cm

Clay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO více jak 135 let. Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů.

Dlažby a obklady Rako nabízí nepřeberné množství stylů od retro až po styl moderní. Ke všem druhům obkladů a dlažby nabízíme velké množství dekorativních prvků. Doufáme, že si z nabídky vyberete přesně ty obklady a dlažby, které Vám přinesou radost. Koupelny, kuchyně, terasy atd. můžete oživit novým českým designem.