LETNÍ SLEVY: ušetřete 10 % z ceny obkladů, dlažeb a stavební chemie!

 

Léto je tady a s ním přichází čas oživení a nových začátků. Je to ta chvíle, kdy vítáme do našich domovů svěží atmosféru léta. Po jarních měsících je tu konečně ta správná doba na zahájení budování vašeho projektu. A co by to bylo za léto bez skvělých slev? Při nákupu obkladů, dlažeb a stavební chemie zadejte kód LETO2024 a automaticky dostanete úžasnou 10% slevu.

Akce je časově omezena, nepropásněte proto svou šanci na výhodný letní nákup. Posledním dnem, kdy je možné nakupovat s kódem Leto2024 je neděle 30. června 2024.

Z čeho můžete vybírat?

Sleva 10 % po zadání kódu LETO2024 se vztahuje na kompletní sortiment obkladů, dlažeb, stavební chemie i specialit kromě zboží zařazeného v kategoriích Extra slevy a Výprodej a také kromě série fasádních obkladů Holland Brick.

Proč nakupovat právě u nás?

Ve světě koupelen, obkladů a dlažeb jsme jako doma. V naší kamenné prodejně, kterou najdete v ulici Kuštova 2712 v Rakovníku, můžete nakupovat už 20 let. Veškeré námi nabízené zboží pečlivě vybíráme tak, aby splňovalo nejvyšší nároky na design i kvalitu.

Zákaznický servis je pro nás prioritou

U nás v Keramice Hašek si zakládáme především na spokojenosti našich zákazníků. Naším cílem není pouhý prodej, ale také dobrá rada, doporučení a hlavně maximální pochopení potřeb Vás, našich klientů. Díky odborným znalostem a zkušenostem dokážeme maximum Vašich přání přetavit ve skutečnost a pomáhat Vám tak budovat vaše bydlení snů.

Stavební chemie pro profesionály i domácí kutily

Pro ty, kteří se pustí do realizace vlastních projektů, nabízíme širokou škálu spolehlivé stavební chemie. Rádi vám při výběru stavební chemie poradíme, aby vše šlo jako na drátkách.

Nyní je ten správný čas dopřát svému domovu péči, kterou si zaslouží, navíc s fantastickou slevou.
Děkujeme, že jste s námi, a přejeme Vám nejen spokojené nakupování, ale hlavně úspěšnou realizaci a dokončení všech Vašich projektů.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.