Rako

Zlaté české ručičky – to je jedno z mnoha přízvisek, která by vás mohla napadnout v souvislosti s firmou RAKO. Tato česká značka vyrábějící keramické obklady a dlažby, původně známá jako Rakovnické keramické závody, se na trhu pohybuje už hezky dlouho. Od svého vzniku v roce 1883 toho stihla zažít a přežít opravdu hodně – dvě světové války, znárodnění i změnu majitele, kterým je dnes rakouská společnost LASSELSBERGER. Keramické obklady RAKO jsou součástí významných domů a prostorů nejen u nás, ale i v zahraničí. Všude reprezentují tradici, preciznost a řemeslnou dokonalost, která svou krásu neztrácí ani po dlouhých dekádách a plynutí interiérových trendů.

V současnosti RAKO nabízí svým zákazníkům obklady a dlažby na úrovni špičkového světového designu. Koupelny RAKO jsou synonymem a esencí stylové a moderní koupelny dneška navíc cenově dostupné pro každého. V nabídce naleznete i série vhodné pro tu pravou domácí a útulnou atmosféru ve vašem kulinářském království. RAKO obklady do kuchyně vás překvapí i okouzlí a dokážou splnit každou představu. Díky řadám RAKO HOME, RAKO OBJECT a RAKO SYSTEM dokáže tento výrobce poskytnout vše potřebné pro krásný a stylový domov běžného zákazníka i větší či opravdu velké projekty interiérových designéru a architektů. Řekněte Ano, kvalitě z českých luhů a hájů a modernímu vzhledu v aktuálních trendech retro, vintage, minimalismu a dalších – vsaďte na krásu keramických obkladů RAKO! 

Série Alba
Série Base
SÉRIE BETONICO
SÉRIE BLEND
SÉRIE BLOCK
SÉRIE BOA
SÉRIE BOARD
SÉRIE CEMENTO
SÉRIE COMO
SÉRIE CONCEPT PLUS
SÉRIE CONCEPT
SÉRIE DECO
SÉRIE EASY
SÉRIE ERA
SÉRIE EXTRA
SÉRIE FARO
SÉRIE FASHION
SÉRIE FORM PLUS
SÉRIE FORM
SÉRIE GARDA
SÉRIE CHARME
SÉRIE KAAMOS
SÉRIE KAAMOS INDUSTRIAL
SÉRIE KAAMOS INDUSTRIAL – 1
SÉRIE LAZIO
SÉRIE LIMESTONE
SÉRIE LINKA
SÉRIE LUCIE
SÉRIE MAJOLIKA
SÉRIE MANO
SÉRIE MARMO
SÉRIE NEO
SÉRIE NEXT
SÉRIE PATINA
SÉRIE PIAZZETTA OUTDOOR
SÉRIE PIAZZETTA
SÉRIE POEM
SÉRIE PORFIDO
SÉRIE QUARZIT
SÉRIE QUARZIT-1
SÉRIE RANDOM
SÉRIE REBEL OURDOOR
SÉRIE REBEL
SÉRIE RETRO
SÉRIE REMIX
SÉRIE RUSH
SÉRIE SALOON OUTDOOR
SÉRIE SALOON
SÉRIE SENSO
SÉRIE SIENA
SÉRIE SPECTRA
SÉRIE STONES
SÉRIE SYSTEM
SÉRIE TAURUS COLOR
SÉRIE TAURUS GRANIT
SÉRIE TESS
SÉRIE TEXTILE
SÉRIE TRAVERTINE
SÉRIE UP
SÉRIE UNIVERSAL
SÉRIE VEIN
SÉRIE VIA

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení